Baidarių nuomai naudojame tik naujausios kartos, tvirtas, patogias, manevringas, o svarbiausia saugias polietilenines angliškas bei prancūziškas baidares. Savo klientams nuomojame kokybiškas dvivietes perception vista baidares, kurios puikiai tinka ir kelių valandų žygiams ir kelių dienų nuotykinėms kelionėms. Baidarės priekyje ir gale yra laisvos vietos, kurią galima išnaudoti turistinio inventoriaus gabenimui. Taip pat plaukiant dviese viduryje baidarės lieka nemažai laisvos vietos. Abi sėdynės yra minkštos ir pritaikytos jūsų patogiai kelionei, kiekvienas plaukėjas tarp kojų gali įsistatyti gėrimo butelį ar skardinę. Naudodamiesi mūsų baidarių nuoma jausitės patogiai, nebūsite suvaržyti, ne taip pavargsite!

Gelbėjimosi liemenės

Kiekvienas plaukiantis baidarėmis gauna savo dydį atitinkančią gelbėjimosi liemenę.

Rekomenduojame gelbėjimosi liemenes dėvėti viso plaukimo metu.

Irklai baidarėms

Savo klientams nemokamai prie baidarės ir gelbėjimosi liemenės suteikiam irklus, kurie lydės jus visos kelionės metu. Irklai yra kokybiški ir puikiai atliekantys savo funkciją, todėl prašome su jais elgtis atsargiai, nenaudoti kaip sverto užstrigus baidarei.

Stovyklavietės

Jei ruošiatės plaukti baidarėmis keletą dienų, galime pasiūlyti apsistoti nakvynei mūsų stovyklavietėse. Tam, kad pajusti tikrą žygio dvasią, reikėtų bent kartą gyvenime nakvoti palapinėse. Ruošiantis žygiui su nakvyne reikėtų pasirūpinti kokybiškesne palapine, kad užklupus lietui, galėtumėte saugiai joje jaustis. Nepamirškite tokių smulkmenų, kaip degtukai, tualetinis popierius, apsiaustai nuo lietaus, geriamas vanduo ir pan. Mūsų siūlomos stovyklos yra ant Širvintos upės kranto. Čia yra galimybė saugiai palikti jūsų daiktus ir automobilius prieš plaukimą baidarėmis. Stovyklose rasite pavėsinę, laužavietę, tinklinio aikštelę, malkų, kirvuką, šašlikinę ir kitus reikmenis pagal susitarimą. Baidarėmis.lt siūlomos stovyklavietės yra toli nuo gyvenamųjų namų, ir aplinkinių stovyklų. Stovykloje būsite tik jūsų kompanija.

Pasidalinti puslapiu su draugais 😉